Pět hvězd, které v létě opustí Serii A

Italská Serie A stále disponuje hráči, kteří předvádí opravdu vynikající výkony. Každým rokem ovšem v létě přichází odliv těchto hvězd a jinak tomu nebude ani letos.

Pět hvězd, které v létě opustí Serii A
Šestice největších kanonýrů Atlétika za posledních 20 let

Miralem PjaničVynikající přímé kopy má Miralem Pjanič, jenž v letošní sezóně nasázel již deset branek. Záložník z Bosny a Hercegoviny skvěle tvoří hru a není tak vůbec s podivem, že se o něj zajímají velkokluby. Pjaniče sledovaly Atlétiko Madrid i Real, v lednu údajně zájem projevil Manchester United. Je velmi pravděpodobné, že i v létě bude o Pjaniče obrovská zájem a nakonec skutečně přestoupí.

[break]

Mohamed SalahItálie je pro něj jako stvořená, Salah řádil ve Fiorentině a velmi dobře hraje i v římském AS. Egyptský ofenzivní záložník je v AS jen na hostování do konce sezóny, následně by se měl vrátit do Chelsea. Jenže Vlci jistě uplatní opci a získají Salaha natrvalo. Je ovšem otázkou, co slovo natrvalo znamená. Salah má údajně nápadníky v Německu, při případném odchodu hvězd by ho rád získal Dortmund.

[break]

Gianluigi DonnarummaTeprve sedmnáctiletý gólman chytá opravdu skvěle a díky zranění Diega Lópeze se z něho stala gólmanská jednička. Z každého rohu slyší Donnarumma velkou chválu a u AC si již vysloužil lepší smlouvu. Donnarumma se ale také ihned stal zájmem velkoklubů a v létě zřejmě větší nabídce neodolá.

[break]

Lorenzo InsigneItalský útočník strávil celou svou kariéru v Itálii a zatím patřil výhradně jen Neapoli, i když několikrát putoval na hostování. V letošním ročníku se rozehrál ke skvělým výkonům, v lize vstřelil již deset branek a další jistě přijdou. V létě se ho pokusí získat Arséne Wenger se svým Arsenalem, údajně ho sleduje i Manchester City.

[break]

Gonzalo HiguaínUž v zimě měl nabídky Gonzalo Higuaín, argentinský útočník ovšem odmítl nabídku Chelsea. Dlouhodobě ho sledují v PSG, v úvahu připadá i návrat do Realu Madrid. Higuaín hraje skutečně neuvěřitelně, ve čtyřiadvaceti duelech zaznamenal stejný počet branek a v létě se o něj strhne opravdová válka!

Nejvíce fanoušky nenáviděné opory svých týmů?