Klopp: Hráče jako Sturridge potká trenér jednou za život

Kouč Liverpoolu Jürgen Klopp přivítal z marodky anglického reprezentačního útočníka, kterého v poslední době trápí zranění a Reds příliš nepomohl. Německý trenér však věří, že jakmile bude Daniel Sturridge plně fit, bude pro jeho plány klíčovou tváří.

Klopp: Hráče jako Sturridge potká trenér jednou za život
Šestice největších kanonýrů Atlétika za posledních 20 let

Sturridge bojoval v posledních dvou letech se zraněními a v novém ročníku Premier League nastoupil jen do pěti ligových zápasů. Od začátku prosince byl opět na marodce, ale Klopp věří, že chvíle šestadvacetiletého kanonýra již brzy přijde.

„Statistika je jen řeč čísel. V tuto chvíli Sturridge trénuje a vrací se do své bývalé formy. Vidím v jeho snaze velkou chuť být nápomocen a jeho kondice se vrací do optimálu. Je to dříč a působí jako motivátor pro zbytek hráčů,“ prohlásil Klopp na adresu svého navrátilce.

„Je smutné, že jeho kariéru lemují zranění, neboť už když jsem na Anfield Road přišel, viděl jsem, co v něm je. Daniel je jedním z nejtalentovanějších hráčů, jaké jsem kdy viděl. Takovou individuální sílu potká trenér jen jednou za život.Doufám, že se mu zbytek této sezóny zadaří a Roy Hodgson ho povolá na evropský šampionát, protože by si to strašně moc zasloužil,“ dodává trenér Liverpoolu.

Nejvíce fanoušky nenáviděné opory svých týmů?