Suárez: Když opustím Barcelonu, půjdu jedině do Liverpoolu!

Uruguayský reprezentační útočník, který v současné době válí v dresu Barcelony byl vyzpovídán zvídavými španělskými novináři. V posledních měsících se jihoamerický ďábel uklidnil a jeho působení na Camp Nou nelemují excesy za hranicemi pravidel, což mu rozhodně na kvalitě neubírá, ba naopak. Luis Suárez dokonce prozradil, kam by šel, kdyby byl již v Barceloně nechtěný.

Suárez: Když opustím Barcelonu, půjdu jedině do Liverpoolu!
Šestice největších kanonýrů Atlétika za posledních 20 let

Suárez trvá na tom, že se mu u katalánského giganta líbí a nerad by klub do konce kariéry opouštěl. Nevylučuje to ale, protože on sám neví, co bude třeba za dalších pět let. Jedno má ale v hlavě srovnané, že pokud by k tomu došlo, chtěl by se vrátit do Liverpoolu, ze kterého na Camp Nou zamířil.

Právě s Liverpoolem před dvěma lety útočil na triumf v Premier League a stal se králem střelců tehdejšího ročníku. Poté ho Reds prodali za 75 milionů liber, aby své schopnosti sloučil s Neymarem a Messim a vytvořil s nimi nejúdernější útočnou lajnu současnosti. V poslední době se objevily i spekulace, že po něm prahne Manchester City, ale Suárez odchod na Etihad Stadium vyloučil.

„Nikdo mě k Citizens po dobrém nedostane. Klubem mého srdce je Liverpool. Kdybych měl někdy opustit Barcelonu, chtěl bych zamířit opět na Anfield Road a dělat radost tamním fanouškům. Velký vděk chovám pak i k Ajaxu, který mi umožnil vyvinout se v hráče, jakým dnes jsem,“ prohlásil devětadvacetiletý Suárez.

Nejvíce fanoušky nenáviděné opory svých týmů?