Dostane ještě Neapol šanci přeskočit Juventus?

V ne příliš atraktivním utkání Juventus zdolal Neapol 1:0 a poprvé v sezóně se dostal na první pozici italské soutěže. Zároveň uspěl v patnáctém utkání v řadě a je otázkou, zda Neapol ještě dostane příležitost Starou dámu přeskočit. Je o Scudettu rozhodnuto?

Dostane ještě Neapol šanci přeskočit Juventus?
Šestice největších kanonýrů Atlétika za posledních 20 let

Utkání to opravdu přílíš atraktivní nebylo, domácí fanoušky to ale po závěrečném hvizdu příliš netrápilo. V 88. minutě chybovala hostující středová řada a Simone Zaza s pomocí teče rozhodl duel ve prospěch mírného favorita.

Juventus zvítězil v lize popatnácté v řadě a poprvé v sezóně se dostal na první pozici. Otázkou nyní je, zda před sebe ještě někoho pustí. Téměř s jistotou můžeme říci, že nikdo kromě Neapole už to být nemůže, třetí AS Řím totiž ztrácí deset bodů. Dodejme, že Fiorentinu a Inter čeká vzájemný zápas a AS se tak o jedno místo propadne.

Vraťme se ale k souboji o Scudetto. Neapol ztrácí po 25. kole jediný bod, má ovšem lepší skóre. V současnosti drží dvoubrankový náskok na Starou dámu.

Co může Juventus připravit o titul? Teoreticky už jen tři těžké zápasy. Obhájce Scudetta bude hrát náročné duely ve Florencii a proti milánskému AC. Doma poté přivítá Inter, což také musíme brát jako utkání s vysokou náročností.

Neapol to má trochu náročnější, doma hostí AC Milán, tři těžké střetnutí ale odehraje na hřišti soupeřů. Postupně zamíří do Florencie, následně se utká s Interem a ve 35. kole bude hrát s Vlky. Favoritem v následujícím průběhu tak je Juventus a podle italských expertů by měl tuto skvělou jízdu dotáhnout do zdárného konce. Nebo máte opačný názor?

Drogba, Gerrard, Lampard a spol. mohou jít opět na Arsenal...