Owen: Leicester City klidně může příští sezonu sestoupit

Ranieriho soubor Leicester City se momentálně i přes prohru na Emirates Stadium zaslouženě vyhřívá na čele Premier League, čímž šokoval celé ostrovy.

Owen: Leicester City klidně může příští sezonu sestoupit
Čtyři momenty, o kterých se mluví po duelu Arsenal-Leicester

Bývalý reprezentant Albionu Michael Owen se ovšem domnívá, že za rok může být všechno úplně jinak a Lišky mohou stejně jako v ročníku 2014/2015 bojovat jen o záchranu.

Současný úspěch Mahreze, Vardyho, Schmeichela a spol. podle bývaléh střelce Liverpoolu, Realu Madrid, Stoke City, Newcastlu či Manchesteru United nemusí vůbec nic znamenat...

"Leicester může v příštím ročníku spadnout. Mohou vyhrát titul a za rok bojovat o záchranu. Klidně se jim to může stát. Všechno bude záviset od toho, pro jakou cestu se rozhodnout. Mohou investovat všechny peníze z Ligy mistrů do mužstva a pokusit se svou pozici obhájit. Ale pokud by peníze nepoužili správným způsobem a navíc by prodali pár klíčových hráčů, mohlo by to mít fatální následky," upozornil šestatřicetiletý Anglična, jehož slova zveřejnil portál profutbal.sk.

"Jejich mužstvo není jako Manchester United nebo Liverpool. Prožívají však výbornou sezonu a já skutečně doufám, že se jim ligu podaří vyhrát. I tak ale mohou v dalším ročníu spadnout," doplnil někdejší útočník s devětaosmdesáti starty za Albion.