Kdo by si dokázal představit Alvesův odchod do Asie?

Bývalý brazilský reprezentant Edmílson by se vůbec nedivil, kdyby jeho krajan, barcelonský obránce a pětinásobný vítěz La Ligy v jedné osobě Daniel Alves neodolal pokušení a zamířil do čínské nejvyšší soutěže podobně jako několik slavných hráčů před ním.

Kdo by si dokázal představit Alvesův odchod do Asie?
V AC Milán se bojí, že je United ohledně Fellainiho zradí...

Sám dvaatřicetiletý krajní zadák s minulostí v Seville připustil, že mu na stole přistála nabídka z čínské Super League.

"Dani je člověk, který už s Barcou vyhrál úplně všechno. Pokud mu nabízejí spoustu peněz, tak by si to měl dobře rozmyslet," pronesl někdejší defenzivně laděný hráč Barcelony či Lyonu.

"Je to jiné než v případě hráče, kterému je například 25 let a stále má příležitost budovat svou kariéru ve velkoklubu nbo hrát na mistrovství světa. dani je v posledním úseku své kariéry, i když pořád má Barce co dát," pokračoval dvojnásobný mistr Španělska a trojnásobný šampion francouzské ligy.

Edmílson by ho v případě odchodu z Camp Nou absolutně neodsuzoval. "Mnozí lidí už mu nevěřili, ale v minulé sezoně hrál velmi dobře. Ať už zůstane, nebo půjde, bude to jeho osobní rozhodnutí," zakončil vítěz světového šampionátu z roku 2002, jenž má na svém kontě také triumf v Lize mistrů, jejíž pohár zvedl nad hlavu přesně před deseti lety.