Dotáhne Boleslav „ruského Messiho“ ze Spartaku? Desítka čeká

Ačkoliv už má za sebou nejvyšší tuzemská soutěž první jarní kolo, ani tento fakt Mladé Boleslavi nezabrání v posilování.

Dotáhne Boleslav „ruského Messiho“ ze Spartaku? Desítka čeká
S Horníkem přišlo i cinklé jaro? Proč Královec tlačil Spartu?

Dufkův tým z města automobilů by měl v úterý přivítat dvacetiletého ofenzivního křídelníka Denise Davydova ze Spartaku Moskva, jenž v letošní sezoně tamní Premier League nasbíral 152 minut čistého času a jednu branku.

Mladík, kolem něhož kroužil i Rubin Kazaň a další kluby, je ve své zemi považován za velký talent. Přezdívají mu "ruský Messi" a na svém kontě už má i start za národní mužstvo.

Hráč, jehož herní projev může připomínat Jiřího Skaláka a měl by nastupovat s číslem 10, by měl být zapůjčen v Boleslavi do června, s tím, že součástí dohody by měla být i opce na další spolupráci.

"Je pravda, že hráč už je na cestě do Prahy, ale celý transfer ještě není dotažen, protože má nabídky i z několika ruských prvoligových klubů. Přesun se řeší už dva měsíce, v úterý padne definitivní rozhodnutí," pronesl v pondělí večer na stránkách idnes.cz manažer Vikotr Kolář.

Karel Jarolím, jehož svěřenci odstartovali druhou polovinu sezony povinnou výhrou nad Baníkem, už v průběhu zimy přivítal Tomáše Přikryla, Lukáše Pauscheka, Ladislava Takácze, Jana Kalabišku a Adama Jánoše.