Slavia se vrátí k triu Švento, Mašek a Zeman až v létě

Když se nedostal slovenský středopolař Dušan Švento z Kolína nad Rýnem v bundesligovém duelu proti Eintrachtu Frankfurt ani na lavičku, vyvolalo to další vlnu spekulací, zda to přeci jen nesouvisí s návratem do vršovického Edenu. Tím spíš, když to na své sociální síti zcela nevyloučil ani Jaroslav Tvrdík.

Slavia se vrátí k triu Švento, Mašek a Zeman až v létě
Dotáhne Boleslav „ruského Messiho“ ze Spartaku? Desítka čeká

Nakonec však k přesunu bývalého borce Red Bullu Salzburg dojde přeci jen až v létě. "V tuto chvíli to není vůbec reálné," citoval server iSport.cz slova Romana Vojteka ze společnosti Stars and Friends, jež rychlíka zastupuje.

Pokud jde o Dominika Maška z Cambuuru, sám mladík vyjádřil v celku z Eredivisie velkou nespokojenost. Ani on však tento týden Slavii neposílí. "Nedomluvili jsme se. Dominik zůstává v Cambuuru a zkusí se poprat o sestavu v mužstvu pod novým trenérem," ozřejmil manažer ofenzivního štírka Zdeněk Nehoda, jehož slova publikoval deník Sport.

Vedení sešívaných se může k oběma hráčům vrátit opět za několik měsíců, což platí i pro šestadvacetiletého krajního záložníka s minulostí v Plzni, Senici, Spartě či Příbrami Martina Zemana, jenž je ve švýcarském Sionu odstaven na druhé koleji.

Sám kreativní fotbalista se netají tím, že by o návrat do české metropole stál. Bodejť by ne - poslední zápas za svého zaměstnavatele odehrál na konci listopadu 2015 a na startu jarní části švýcarské Super League se ho netýká ani lavička náhradníků.