Cíle už si raději žádné nedávám, přiznal jablonecký Tecl

Pětadvacetiletý Stanislav Tecl byl v průběhu zimní přestávky spojován s odchodem z Jablonce. Nakonec však na severu Čech setrval a v úvodu jara si připsal třetí branku sezony v jedenáctém startu v základní sestavě.

Cíle už si raději žádné nedávám, přiznal jablonecký Tecl
Dotáhne Boleslav „ruského Messiho“ ze Spartaku? Desítka čeká

"I když se mi jeden zápas celkem slušně povedl, pořád je to jen jedno utkání. Až to zopakuji několikrát po sobě, mohu uvažovat o nějaké dílčí spokojenosti," pronesl někdejší útočník Jihlavy, Slavie či Viktorie Plzeň, jenž v aktuálním ročníku Synot ligy odehrál 1035 minut čistého času.

A co cíle bývalého mládežnického reprezentanta pro zbytek jarní části? "Raději si už žádné nedávám. Budu vděčný za to, když budeme sbírat body a předvádět dobré výkony. Hlavně chceme nalákat fanoušky zpátky do hlediště, protože po nepovedeném podzimu jim hodně dlužíme," pokračoval svěřenec kouče Zdenka Frťaly.

Co se týče klubových ambicí, v jablonecké aréně se nahlas o ničem konkrétním nemluví. "Nevím, jestli jsou menší nebo stejné než na podzim. Spíš se o tom moc nemluví. Soustředíme se na každý nejbližší zápas, jaký nás v dalším týdnu čeká. Na tabulku se zatím příliš nekoukáme. Pokud půjdeme krůček po krůčku, snad můžeme být úspěšní. Se stejným záměrem pojedeme i v sobotu do Liberce," připomněl blížící se severočeské derby spoluhráč Greguše, Pospíšila, Wágnera a spol., který má na svém kontě 28 druholigových a 30 prvoligových tref.