Gólový Mikel? Prezident Nigérie by měl vyhlásit státní svátek

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Osmadvacetiletý nigerijský reprezentant ve službách Chelsea John Obi Mikel neudivuje kličkami, dravými průniky ani nápaditými přihrávkami. K jeho přednostem patří tvrdá práce, vyhrávání soubojů či čtení hry.

Gólový Mikel? Prezident Nigérie by měl vyhlásit státní svátek
Real v Lize mistrů straší Italové. 28 let s nimi jen vypadává...

To, aby vstřelil gól, se až tak často nestává. Součástí Stamford Bridge už je téměř deset let a za celou tu dobu si na své konto připsal pouze čtyři branky.

V Premier League má během 238 startů ve statistikách jeden přesný zásah, v FA Cupu jednu trefu a v Lize mistrů rozvlnil síť dvakrát. Poprvé v roce 2014 proti Sportingu Lisabon, podruhé v úterý večer proti Paris Saint-Germain a právě jeho branka by nakonec mohla londýnskému celku pomoci do čtvrtfinále. S výsledkem 1:2 se totiž před domácí odvetou určitě dá něco provést...

"Tohle je vzácnost. John Obi Mikel dal gól," připomněl úkaz na své sociální síti bývalý kanonýr Leicesteru, Evertonu, Barcelony či Tottenhamu Gary Lineker.

Z ofenzivné potence bývalého hráče norského Lynu si v mírovém tónu utahovali i samotní fanoušci obhájce anglického titulu. Zatímco jeden příznivec navhroval, aby nigerijský prezident vyhlásil na nadcházející den státní svátek, druhý sympatizant Blues napsal, že tvůrci počítačových her PES a FIFA konečně vědí, jak se kolega Matiče, Courtoise, Fábregase a spol. raduje z gólů.

[CODE][/CODE]