Jankulovski nyní poznává Baník zevnitř: Můj návrat se rodí

Když se Baník Ostrava představil v otevíracím jarním kole na hřišti Mladé Bolelavi, na tribuně byl vedle nového majitele Václava Brabce usazen Marek Jankulovski.

Jankulovski nyní poznává Baník zevnitř: Můj návrat se rodí
Derby „S“ čtyřikrát za sezonu? Křetínského TV terčem nadávek

Bývalý univerzál Udinese, Neapole či AC Milán patřil k velkým kritikům minulého vedení. V současnosti by ovšem mohl beznadějně poslednímu celku Synot ligy nabídnotu své služby.

"Nevylučuju to. Nazval bych to tak, že se něco možná děje. Můj návrat do Baníku se rodí. Rád bych se do klubu v budoucnu vrátil, to můžu říct. Ale nejde to udělat tak, že se na tom dnes dohodneme a zítra nastoupím," osvětlil v interview pro iSport.cz někdejší dlouholetý český reprezentant.

Sám již začal se studiem aktuálního stavu. "Poznáváme se s panem Brabcem, komunikujeme spolu, občas něco konzultujeme a já mezitím poznávám, jakým způsobem teď Baník funguje. Snažím se už teď poznat Baník zevnitř. Využít ten čas a učit se," doplnil na stránkách Deníku Sport osmatřicetiletý vítěz Ligy mistrů z roku 2007.

Sám má před sebou ještě několik nasmlouvaných akcí s milánskými Rossoneri. Ovšem nové funkce by se mohl klidně ujmout již za pár týdnů...

[img id="40490"]