Ivanovič věří v postup: Musíme být ale obrovsky opatrní

[tag]OBSAHUJE OHLASY[/tag] Nizozemský trenér Guus Hiddink okusil hořkost prohry až ve svém dvanáctém vystoupení na lavičce londýnských Blues, kteří si odvezli z pařížského Parku princů těsnou porážku 1:2.

Ivanovič věří v postup: Musíme být ale obrovsky opatrní
Ve vyspělé Evropě je lepší než gólostroj Benfiky pouze Higuaín

Kormidelník úřadujícího anglického mistra se musel pod Eiffelovkou obejít jak bez Kurta Zoumy, tak bez Johna Terryho. Na jejich absenci ovšem osmifinálový neúspěch nesváděl.

"V jejich absenci omluvu nehledám, protože bylo na ostatních, aby je nahradili. Dostali důvěru a úkoly a oni mě nezklamali," řekl dočasný nástupce Josého Mourinha, jehož slova vyšla na webu sport.cz.

"Výsledek je pro nás negativní, ale všichni pracovali po celých devadesát minut velice tvrdě a disciplinovaně. Jen v rychlých protiútocích jsme měli být nebezpečnější a podniknout jich mnohem víc," doplnil bývalý stratég Turecka, Nizozemska, Turecka či Ruska.

Ostříleného manažera těší, že se jeho celku cesta do čtvrtfinále soutěže neuzavřela. "Druhý gól inkasovaný v samém závěru samozřejmě bolel, ale mé mužstvo je stále ve hře. V březnové odvetě na Stamford Bridge budeme hrát o postup, což je podstatné," pokračoval webem sport.cz citovaný Hiddink.

Podobně smýšlí i zadák Branislav Ivanovič, podle něhož měli Blues ve francouzské metropoli i na lepší výsledek. "Musíme být ale obrovsky opatrní, protože to bude utkání, které budou rozhodovat detaily. Uděláme ale vše pro to, abychom vyhráli a prošli dál," uzavřel srbský zadák Ivanovič.