Čína mohla mít více hvězd! 10 hráčů, které nepřivedla

[hot]PSALI JINDE[/hot] Alex Teixeira za 37,5 milionu liber, Jackson Martínez za 31,5 mil. Ł, Ramires za 21 mil. Ł. Cestu do čínské Super League si během zimního přestupového okna našlo několik hvězd, u kterých se to rozhodně dopředu nečekalo!

Čína mohla mít více hvězd! 10 hráčů, které nepřivedla
Čínským klubům ale nevyšel ani zdaleka každý krok, který udělaly. Plány byly daleko větší! Tamní ligu mělo posílit mnohem více hráčů, a dokonce měla padat i daleko větší čísla co se přestupových částek týče!

Vybrali jsme celkem 10 evropských hvězd, které v lednu/únoru údajně lukrativní nabídku až z daleké Asie dostaly, na obrovské sumy se ale nalákat nenechaly. O koho jde?

Oscar (Chelsea)

V médiích se během ledna spekulovalo o zájmu turínského Juventusu, nakonec ale nabídka za Oscara dorazila do Londýna až z daleké Číny! A jednalo se o skutečně lukrativní sumu, klub Jiangsu Suning údajně nabízel za brazilského středopolaře neuvěřitelnou částku 58 milionů liber. Chelsea však nekývla.

Dimitri Payet (West Ham)

Francouzský ofenzivní záložník podepsal novou smlouvu s West Hamem až do roku 2021 a stal se nejlépe placeným hráčem v historii Kladivářů! Ještě předtím ale o jeho služby usiloval jeden z čínských klubů, který podle zahraničních médií nabízel za přestup 38 milionů liber a dalších 7 mil. pro samotného Payeta!

Kompletní článek o neúspěšném čínském lanaření si můžete přečíst na portálu fotbal.hattrick.cz.