Kadlec si na Manchester věří: Není to tým robotů, máme šanci

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Třiadvacetiletý útočník Václav Kadlec z Midtjyllandu má před sebou velký zápas. Jeho nový dánský zaměstnavatel totiž přivítá ve čtvrtek večer v rámci vyřazovací fáze dvacetinásobného anglického šampiona Manchester United.

Kadlec si na Manchester věří: Není to tým robotů, máme šanci
Kadlec vstřelil první gól za Midtjylland a hlásí: A teď United!

A exsparťanský útočník s minulostí v Bohemians Praha 1905 či Eintrachtu Frankfurt rozhodně není před výkopem pesimista. "Manchester je samozřejmě favorit, ale fotbal je bláznivý a nikdy nevíte, kdo vyhraje. Myslím, že je to v procentech možná 60 na 40 pro United," zatipoval si klubový spoluhráč obránce Filipa Nováka.

"První zápas bude velmi těžký. Podle mě to však bude dobré, dařilo se nám v přípravě a jsme v pohodě," citoval web sport.cz slova člena širšího kádru české reprezentace.

Mladý ofenzivní hráč už se s anglickým fotbalem nejednou setkal. "Se Spartou jsem hrál proti Chelsea a Liverpoolu a myslím, že to bude stejný level. Musíme hrát třeba jako proti Kodani. United jsou lidský tým, ne tým robotů, takže máme šanci," pokračoval na stránkách sport.cz muž s jedenácti starty za národní mužstvo.

Wayne Rooney do Dánska neodletěl. Obrana Midtjyllandu by tak měla mít o jednu ofenzivní starost méně. Kadlec se ale nejvíce těší na souboj se španělským strážcem svatyně Davidem de Geou. "Mám tohohle brankáře rád. Už jsem si proti němu zahrál za jednadvacítku asi před čtyřmi lety," uzavřel na webu sport.cz.