Jak naštvat Ronalda? Ptejte se ho na góly či vztahy v Barce

Cristiano Ronaldo už v minulosti nejednou ukázal, že pokud se mu otázky novinářů nelíbí, tiskové konference ani nedokončuje. Zatím naposledy se to čerstvě jednatřicetileté hvězdě Realu Madrid přihodilo ve věčném městě.

Jak naštvat Ronalda? Ptejte se ho na góly či vztahy v Barce
Paříž na Lavezzim vydělala, Argentinec jde za Gervinhem

Prvním tématem, nad kterým CR7 kroutil hlavou, byl dotaz na přátelský vztah barcelonského triumvirátu Lionel Messi - Luis Suárez - Neymar. Je to totiž jen pár dní, co si fungující spojení díky přátelským vazbám pochvaloval také trenér Luis Enrique, podle nehož jsou jejich konexe, jež přesahují profesionální rámec, pro katalánského giganta přínosem.

Někdejší hvězda Rudých ďáblů přinesla svůj vlastní pohled na věc. "Jak můžeme vědět, že jejich vztah je takový? Jenom kvůli tomu, že to tak někdo napíše? Když jsem byl v Manchesteru United, mimo hřiště jsem s Giggsem, Scholesem a Ferdinandem kromě zdvořilostních frází "dobré ráno" vůbec nemluvil. A přesto jsme vyhráli Ligu mistrů. Mluvili jsme na hřišti, a to bylo důležité. Podobné je to v Realu. Záleží snad na tom, že společně nevečeříme s Benzemou nebo Balem u mě doma? To přece není důležité. Víte, tyto věci - společné jídlo, vzájemní objetí nbo polibky při oslavách gólů, to pro mě nic neznamená," citoval web sport.cz slova svěřence Zinedina Zidana, který tak potvrdil, že si rád udržuje od kolegů určitý odstup.

Druhým dotazem, který Ronalda v římském tiskovém středisku nadzvedl ze židle, byla jeho právě probíhající série čtyř venkovních zápasů, v nichž se mu nepodařilo skórovat. A spoluhráč Ramose, Navase, Jamese či Modriče šel opět do okamžitého protiútoku, s tím, že po své odpovědi v portugalštině si ani nepočkal na reakci přítomných. "Řekněte mi jméno jediného hráče, jenž dal od té doby, co jsem ve Španělsku, venku více branek než já? Nemůžete. Nikdo takový není," ucedil trojnásobný držitel Zlatého míče, jehož slova vyšla na stránkách sport.cz.