Čtveřice hráčů, o které by se měl zajímat Manchester United

Manchester United letos opět potvrzuje, že po odchodu sira Alexe Fergusona stále není stoprocentní, tudíž se dají očekávavat brzké změny. A to jak trenérské, tak hráčské. Na koho by se v létě měl klub z Old Trafford zaměřit a pokusit se jej získat do týmu?

Čtveřice hráčů, o které by se měl zajímat Manchester United
Chelsea v létě převezme Simeone, má jasno španělský tisk

Pierre-Emerick Aubameyang

Útok, to je jedna z velkých slabin Manchesteru United. Hraje se prakticky jen na Wayne Rooneyho, kterému to sice v roce 2016 zatím padá, ale poranil si kotník a čeká jej zase pauza, nyní ale až dvouměsíční.

Proto je potřeba se zaměřit na kvalitní útočníky. Jedním z nich je rozhodně Aubameyang. Gabonský reprezentant nasázel již dvacet ligových branek a sídlí na druhém místě tabulky střelců za Lewandowskim.

[break]
Antoine Griezmann

Francouzská klasa ve službách Atlétika Madrid sází ve Španělsku jednu branku za druhou. Vsítil jich již devatenáct, z toho dvanáctkrát skóroval v lize a je v madridském celku jasně nejlepší. Pro srovnání, druhým nejlepším střelcem týmu je Ñíguez, kterému je jednadvacet a má na kontě šest branek.

Pro Manchester by byl francouzský kanonýr dobrou volbou a v létě by jeho stav rozhodně měl monitorovat.

[break]
John Stones

Pokud by Manchester chtěl v létě přivést anglickou posilu, která dosahuje kvalit Rudých ďáblů, tak by se měl zaměřit na Johna Stonese.

Ostatně, o hráče Evertonu má Manchester zájem již nějaký ten pátek, ostatně jako všechny ostatní anglické velkokluby a dokonce zájem byl evidován i v Realu Madrid.

Jednadvacetiletého reprezentačního obránce Albionu by rád Everton udržel, ale to asi nebude v jeho silách. Stones je vhodným adeptem na nového Ria Ferdinanda, který Manchesteru tak chybí.

[break]
Riyad Mahrez

Leicester City předvádí letos v Premier League kvalitní divadélko, za kterým stojí perfektně sehraný a hlavně dravý tým.

Ten je veden převážně hvězdným Vardym a alžírským reprezentantem Riyadem Mahrezem, který k Liščkám přišel v lednu 2014 a od té doby je důležitou součástí celku. Na kontě má odehráno 78 zápasů a v nich skóroval dvaadvaacetkrát.

V létě o něj bude zájem obrovský, jeho částka by se měla pochybovat okolo dvaceti milionů liber, pokud ale Leicester vyhraje titul, nějaký milionek by mohl jeho cenu navýšit.