Ščasný: Síla Krasnodaru je obrovská. Nelze říct, že je slabý

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Co všechno přidělává starosti hlavnímu kouči Sparty Zdeňkovi Ščasnému před důležitým domácím soubojem s ruským Krasnodarem? Regule UEFA (Šural), zdravotní stav jedné z opor (Lafata) a také karetní trest (Frýdek). I díky dotyčným zkušenostem ještě den před soubojem nevěděl, zda na trávník pošle sestavu se třemi či čtyřmi obránci.

Ščasný: Síla Krasnodaru je obrovská. Nelze říct, že je slabý
Křetínského prý obklopují lidé, které při odchodu ze Sparty nikdo nezaměstná

O nejistém startu Davida Lafaty...


"David má individuální tréninky a k mužstvu se zatím nepřipojil. O jeh startu se rozhodne až v den zápasu, ale pokud by skutečně nemohl nastoupit, chyběl by, jako vždy. Pokud nebude k dispozici, jsou řešením Fatai nebo Juliš. Pro jednoho z nich bychom se v tom případě rozhodli."

O karetním trestu Martina Frýdka, který otevírá dveře jednomu z dua Vácha - Jiráček...


"Před zápasem karty rozkrývat rozhodně nebudu, přestože si nemyslím, že by soupeř na naši sestavu čekal. Ale i tak by nebylo taktické říkat, kdo bude hrát."

O kvalitách předního celku ruské Premier League Krasnodaru...


"Kdo viděl Krasnodar hrát proti Dortmundu nebo CSKA, musí uznat, že při určité souhře faktorů, se může dostat hodně daleko. Jejich síla je obrovská. I tak jsme odhodláni postoupit a uděláme pro to maximum. CSKA hrálo své akce strojově a mělo svůj způsob hry. Krasnodar ale dokáže reagovat na hru soupeře a tu svou bleskově měnit. Presují, nebo se naopak zatáhnou do bloku. Mají bleskový přechod do útoku, navíc do brejků chodí ve velkém počtu. Mají každý post zdvojený špičkovými hráči, a kdo viděl zápas s Dortmundem, nemůže o Krasnodaru říct, že je to slabý soupeř."