Chybí Královcovi zdravý rozum? AS Řím se domnívá, že ano

[tag]OBSAHUJE OHLASY[/tag] AS Řím se po prvním osmfinálovém klání s Realem Madrid (0:2) zlobí na českého sudího Pavla Královce, který v 80. minutě za stavu 0:1 pro hosty neposoudil jako pokutový kop pád domácího Alesandra Florenziho, jehož sestřelil Dani Carvajal.

Chybí Královcovi zdravý rozum? AS Řím se domnívá, že ano
Barcelonu táhl Messi, AS Řím nedokázal vzdorovat Realu

"V takových zápasech potřebujete štěstí a trochu zdravého rozumu. Štěstí jsme potřebovali při tečované střele Ronalda a zdravý rozum při penaltě," kroutil hlavou serverem ceskatelevize.cz citovaný Florenzi, jenž těsně po závěrečném hvizdu nemohl přijít Královcovi na jméno.

Hráče podpořil také prezident velkoklubu z věčného města James Pallota. "Kdyby rozhodčí udělal správné rozhodnutí, mohli jsme vyrovnat," postěžoval si čelní představitel celku z hlavního italského města.

Římští Giallorossi byli z prohry zklamaní, protože cítili, že měli na víc. "Je strašně těžké výsledek přijmout. Real je dobrý tým, ale nedělal nám příliš potíží. Zasloužili jsme si dát alespoň jednu branku. Výsledek je nespravedlivý," uvedl Miralem Pjanič. Souhlasil s ním i další svěřenec kouče Spallettiho. "Fanoušci nám aplaudovali, protože viděli výborný Řím, který ze všech sil bojoval až do 94. minuty," doplnil Alessandro Florenzi.

Na tribunách Olympijského stadionu se tísnilo necelých 56 tisíc diváků. "Musíme poděkovat fanouškům. Prohráli jsme a nemůžeme být šťastní, ale podpora byla úžasná," zakončil stoper Antonio Rüdiger, jehož slova zveřejnily stránky ceskatelevize.cz.