Hazard? Rozmazlené dítě, které by mělo dostat lekci...

Belgický reprezentant Eden Hazard to tento týden mediálně schytal od bývalého hráče Irska a Manchesteru United Roye Keanea.

Hazard? Rozmazlené dítě, které by mělo dostat lekci...
Budou se dít velké věci, navnadil Zlatan anglické novináře

Někdejší defenzivně laděný borec s minulostí v Nottinghamu Forest či Celtiku Glasgow označil bývalou hvězdu Lille za "rozmazlené dítě", jemuž by měli jeho kolegové na Stamford Bridge udělit řádnou lekci slušnosti.

A proč takový výpad? Keane moc neocenil vyjádření záložníka o jeho možném přestupu do Paris Saint-Germain pro list Le Parisien. Tím spíše, když Blues čelí v osmifinále Ligy mistrů právě celku z Parku princů.

"Opravdu to nedokáži pochopit. Loni podepsal prodloužení kontraktu na dalších pět let. Viděli jsme, jak dobrý byl v minulé sezoně. Je to velmi nadaný a talentovaný klk, ale přijít s takovými nesmysly v předvečer tak důležitého souboje je úplně směšné," nebrala si servítky kultovní postava Rudých ďáblů, jejíž názor vyšel na sme.sk.

"Jeho postoj mi připomínal rozmazleného fracka. Kdybych byl jeho spoluhráčem v Chelsea, na tréninkovém hřišti bych mu to osladil," pokračoval v nevybíravé kritice svěřence Guuse Hiddinka serverem sme.sk citovaný čtyřiačtyřicetiletý asistent v irském národním mužstvu, jenž už si díky Sunderlandu vyzkoušel také trenérský chlebíček v Premier League.