Uhrin: Když budeme hrát naplno, měli bychom vyhrát

Zatímco Jihlavě budou v předehrávce 18. kola proti Slavii chybět vykartovaní Vladimír Kukol a Jiří Krejčí, trenér Slavie Dušan Uhrin mladší ozřejmil, že na Vysočinu odjede s kompletním kádrem včetně Milana Škody a Jaroslava Mihalíka.

Uhrin: Když budeme hrát naplno, měli bychom vyhrát
Kadlec a Pavelka? Nejprve večeře a pak do sebe trochu zajeli

Na podzim se sešívaným na venkovních hřištích dařilo. "Jihlava v podstatě hraje o záchranu. Očekávám tvrdý boj, ale my tam samozřejmě chceme vyhrát a splnit roli favorita. Nebude to jednoduché, ale pevně věřím, že, když budeme hrát naplno a tak, jak si představujeme, tak bychom tam měli vyhrát. Chceme v první řadě navázat na to, že jsme vyhráli doma. Důležité ale bude, abychom ve hře byli aktivní. Samozřejmě soupeře nepodceňujeme. I když prohrál s Jabloncem, tak Jihlava měla vyloučené hráče, Jablonec dal gól z penalty. Je to první utkání venku, od kterého máme nějaká očekávání," pronesl na stránkách slavia.cz bývalý stratég Mladé Boleslavi či Viktorie Plzeň.

Jedním z úvodních jarních slávistických střelců byl Muris Mešanovič, jehož tak čeká návrat do známého prostředí. "Očekávám, že nás v Jihlavě čeká velmi těžký zápas. Domácí jsou v těžké situaci a budou chtít bodovat. Určitě nás nečeká lehký zápas. Jihlava bude chtít hrát ze zabezpečené obrany a na rychlé brejky. S některými hráči jsem mluvil a psali jsme si. Spíš to bylo o předchozím zápase. Moc na špičkování nejsem. Když budou zdejší kluci chtít nějaké informace, tak určitě poradím. Hlavně doufám, že utkání zvládneme a body přivezeme do Prahy," doplnil bosenský útočník, jehož slova zveřejnily stránky slavia.cz.

V základní sestavě pražského "S" by neměl chybět Tomáš Jablonský, který minulý týden svými centry ze standardních situací zařídil obě branky svého mužstva. "Na další zápas se těším moc. Chceme po domácí výhře s Brnem uspět i venku, takže se nemůžu dočkat a chceme v Jihlavě uspět. Venku se nám na podzim dařilo více než doma. Myslím si, že budeme venku ještě silnější, ale to ukážou až zápasy. Očekávám, že nás přijede podpořit hodně našich fanoušků, že se bude divákům fotbal líbit, a že na konec se budeme z bodů radovat my," uzavřel na klubovém webu vršovický odchovanec Jablonský.