Trio manažeřů, kteří by mohli nahradit van Gaala

Van Gaal na lavičce Manchesteru United žádné velké divy nedělá a jeho odchod je s velkou pravděpodobností velmi blízko. Kdo ale převezme kormidlo po tak renomovaném kouči? Zde je trojice možností, které připadají v úvahu:

Trio manažeřů, kteří by mohli nahradit van Gaala
Ryan Giggs

Jsme v době, kdy na lavičku světových velkoklubů usedají legendy, které pověsily kopačky na hřebík teprve nedávno. Jedním z nich je i Ryan Giggs, nezapomenutelný záložník reprezentace Walesu a Manchestere United.

Nyní ale vykonává jen pozici asistenta van Gaala, vedení hlavního mužstva se ale přeci jen trochu bojí. Ještě aby ne, jeho kolega Gary Neville na lavičce Valencie žádné extra kousky nepředvádí.

[break]Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino dává na lavičce Tottanhemu najevo, že trenérskému řemeslu rozumí a má najeto na kvalitní kariéru i po fotbalové kariéře. Bývalý stoper Espanyolu, ale třeba také PSG nebo Bordeaux, je spojován i s Chelsea, k té by ale měl přijít jiný Argentine Jorge Sampaoli. Pochettino by tak respektive mohl k Manchesteru United.
[break]
José Mourinho

Největším adeptem na náhradu van Gaala je ale bezpochyby José Mourinho. Světová klasa, která byla vyhozena z Chelsea, měla vždy k United velmi blízko. Sira Alexe Fergusona uznává jako trenérskou legendu a rád by dokázal to stejné, co on.

Portugalský kouč chce místo získat dokonce tak vehementně, že na Old Trafford zaslal důvody, proč je zrovna on vhodným trenérem a jaké změny by udělal. Takže se nechejme překvapit, zda-li se José ujme i jiného anglického celku, než Chelsea.