Ščasný: Juliš je obří talent, může být velmi zajímavým hráčem

[tag]OBSAHUJE OHLASY[/tag] Sparta si připsala v Evropské lize cenný skalp, když na domácí půdě porazila nebezpečný Krasnodar. Trenér Zdeněk Ščasný tak může být po zápase pozitivně naladěn.

Ščasný: Juliš je obří talent, může být velmi zajímavým hráčem
„Myslím, že rozestavení hrálo důležitou roli. Nevěděli jak napadat, nedostali se ke své typické hře. Víc, než rozestavení, ale byl důležitý fakt, že hráči svou roli excelentně zvládli,“ zhodnotil Ščasný čtvrteční duel na oficiálním webu Sparty.

„Juliš je obrovský talent. Ve čtvrtek pracoval výborně. Moc hlaviček sice nevyhrával, paradoxně tu nejdůležitější ale ano. Má veškeré předpoklady k tomu, aby byl jednou velmi zajímavým hráčem,“ vyjádřil se na adresu náhrady za zraněného Davida Lafatu.

Kdy se kapitán Sparty vrátí, o tom ale nemá jasno ani hlavní trenér: „Vážně nevím. Byl bych rád, aby byl připravený na neděli, ale nedokážu to odhadnout. Co se týče Krasnodaru, pořád to na jaře bereme jako něco navíc, pro nás jsou nyní priorita ligové zápasy. Proto si přeji, aby byl k dispozici hlavně v neděli na Boleslav.“

Odveta je na pořadu příští týden, tedy 25. února: „S tímto výkonem jsme měli branek dát víc, odveta by tak byla přijatelnější. Čeká nás velice těžký zápas, sami jste viděli, že když jsme přestali napadat, dostal se soupeř na naší polovinu a kombinoval skvěle. Vím, čeho jsou schopní,“ uvědomuje si Ščasný, že v konečném výsledku může být vítězství 1:0 k ničemu.

„O odvetě teď vůbec nepřemýšlím. Teď mám v hlavě Mladou Boleslav a až poté se znovu začnu zabývat Krasnodarem,“ zmínil nedělní ligový zápas.

Kompletní článek o neúspěšném čínském lanaření si můžete přečíst na portálu fotbal.hattrick.cz.