V Rusku nás čeká pořádná bitva, předpovídá Zahustel

[tag]OBSAHUJE OHLASY[/tag] Exboleslavský Ondřej Zahustel za sebou má první seznámení s Evropskou ligou a hned vítězné. Do Krasnodaru, jehož se nebál Podaný ze Slovanu Bratislava před výkopem označit za "ruskou Barcelonu", si tak letenský tým poveze za týden malý náskok díky dobré přípravě a skvělému týmovému výkonu.

V Rusku nás čeká pořádná bitva, předpovídá Zahustel
„Živnostník“ Škoda přišel o 60 milionů! Stihne Babišovu evidenci tržeb?

"Vlítli jsme na ně. Možná byli trošku překvapení, že jsme nastoupili v systému 3-5-2. Krasnodar měl pasáže, kdy držel více balón, ale k ničemu zásadnímu jsme ho nepustili. Smekám klobouk před týmovým výkonem. Závěr jsme zvládli jako mančaft. Výsledek mohl být sice příznivější, ale musíme být pokorní. Pořád se jedná o Evropskou ligu, jsme teprve v poločase," pronesl webem sparta.cz citovaný český reprezentant.

Jak mu vyhovuje rozestavení 3-5-2? "Trenér tajil rozestavení do poslední chvíle. Já jsem tento styl hrál poprvé, ale nějak mi to nevadilo. Zkrátka musím pilovat lajnu nahoru dolu, nic se pro mě nemění. A vzhledem k průběhu hry to byl od trenéra dobrý tah," pokračoval na klubovém webu spoluhráč Brabce, Holka, Dočkala a spol.

Novináři položili Zahustelovi i dotaz, zda od předního celku ruské Premier League nečekal ještě trochu více. "Možná byli zaskočeni, že jsme nastoupili v rozestavení 3-5-2. Pro nás dobře, že jedeme alespoň s jednogólovým náskokem. V Rusku nás čeká pořádná bitva. Krasnodar poženou fanoušci a myslím, že tentokrát se na nás připraví o něco lépe," uzavřel univerzál, jenž je v Praze teprve několik týdnů.