Krejčí zažil poloprázdné ochozy a říká: Máme nejlepší fanoušky v lize

Druhý soutěžní zápas roku 2016, první vystoupení před domácím publikem v Doosan aréně. Toť plán Viktorie Plzeň, která bude chtít navázat na venkovní úspěch v Uherském Hradišti a proti Teplicím si v lize prodloužit vítěznou sérii na sedm duelů.

Krejčí zažil poloprázdné ochozy a říká: Máme nejlepší fanoušky v lize
Uhrin: Když budeme hrát naplno, měli bychom vyhrát

"Zápas samozřejmě nebude jednoduchý, protože Tepličtí nebyli spokojeni s podzimním bodovým ziskem a i proto si přivedli snad devět nových hráčů. Vstup do jarní části se jim podařil, porazili Příbram. Co jsem měl možnost vidět, Teplice jsou dnes dobře organizovaným mužstvem s rychlým přechodem do útoku, zkušenou osou týmu a kvalitními standardními situacemi," pronesl na klubovém webu muž zodpovědný za výkony a výsledky západočeského souboru Karel Krejčí, jehož celek půjde na Vavruškovo mužstvo kompletní.

Co od 18. kola, které bude ve Štruncových sadech vyprodáno, očekává? "Čekám, že v pátečním zápase budou vycházet z dobře zajištěné obrany a čekat na možnost brejku, pro které mají typově vhodné hráče. Podobně kvalitní mají standardní situace, ve vápně jsou silní a my je k zahráváním standardek nesmíme moc pouštět. Soupeř se tu bude rvát o dobrý výsledek, ale já věřím, že nám pomůžou naši fanoušci, kteří vytvoří pravou plzeňskou fotbalovou kulisu. Tím, že mám k Plzni vztah a jsem vlastně skoro její odchovanec, tak jsem tu zažil i poloprázdné tribuny. Z fanouškovské obce, kterou dnes ve Viktorce máme, mám obrovskou radost. Z atmosféry, kterou nám vytváří, mi i běhá mráz po zádech. I proto se snažíme v každém utkání podat stoprocentní výkon. Naši fanoušci jsou nejlepší v lize," pokračoval nadřízený Limberského, Rajtorala, Kozáčika a spol., jehož slova vyšla na webu fcviktoria.cz.