Tři destinace, kam by se po sezóně mohl vydat Ibrahimovič

Zlatan Ibrahimovič je v PSG již čtvrtou sezónu a dá se očekávat jeho odchod. Ve čtyřiatřiceti letech je již hráčským dědečkem, jeho kroky by ale rozhodně neměly směřovat k podprůměrnému či neznámému celku. Vybere si některý z těchto tří klubů?

Tři destinace, kam by se po sezóně mohl vydat Ibrahimovič
Manchester United

Rudí ďáblové doslova trpí na nedostatek ofenzivní kvality. Zachráncem by se mohl stát právě Zlatan Ibrahimovič.

Důvodů, proč se k této spekulaci uchylovat, je několik. Hlavními faktory ale jednoznačně bude, jestli k Manchesteru United přijde José Mourinho, který se Zlatanem pracoval v Interu Milán a oba si hodně rozumí.

United se navíc zranil Wayne Rooney a Ibrahimovič je i na stará kolena přesně ten typ borce, který by mohl mrtvou ofenzivu United oživit.

[break]
Liverpool

Liverpool prochází očistou Jűrgena Kloppa a jak se zdá, začíná se projevovat. Debakl Aston Villy v poměru 6:0 na jejich hřišti je toho důkazem.

I tak je ale útok Liverpoolu podobně mdlý jako ten z Manchesteru. V poslední době se ale uzdravil Daniel Sturridge a svítí se tak na lepší časy.

Zlatan Ibrahimovič by ale klidně mohl přijít. Jak jsme se mohli přesvědčit na loňském ceremoniálu Zlatého míče, kde si Klopp švédského zabijáka odchytil a samozřejmě v nadnesenosti jej požádal o jeho příchod do Dortmundu.

Nyní je ale německý kouč právě na lavičce Liverpoolu a Ibrahimovič koketuje s myšlenkou zahrát si anglickou Premier League. Tak proč zrovna ne v Liverpoolu, kde by si s Kloppem určitě rozuměl.

[break]
AC Milán

Zlatan Ibrahimovič sice nemá na kontě žádné vítězství v Lize mistrů, ale kam přišel, tam byl vždy skvělý. A v AC Milán doslova.

Zlatan zářil v Interu, ze kterého v roce 2009 přešel k Barceloně. Proto bylo obrovským překvapením, že se rozhodl následně posílit úhlavního rivala Interu.

85 odehraných zápasů a 56 branek, taková byla bilance Ibry v AC. A to je přesně to, co italskému velkoklubu od jeho odchodu neskutečně chybí. Navíc je možné, že po sezóně odejde i jediný ostrostřelec týmu Carlos Bacca. Poté je možné, že se AC pokusí získat Ibru po čtyřech letech zpět.