Švejdíka čeká druhé zahraniční angažmá. Kdo se ho ujme?

Třiatřicetiletý Ondřej Švejdík má namířeno na svou druhou zahraniční štaci. Po nizozemském Groningenu, v jehož kádru strávil svého času čtyři sezony, ho nyní bude čekat minimálně několik příštích měsíců slovenská Žilina.

Švejdíka čeká druhé zahraniční angažmá. Kdo se ho ujme?
Kovář po návratu z Izraele: Asi to zase bude zahraničí

"Jednáme o Ondrově odchodu do Žiliny, v pondělí by tam měl podepsat smlouvu a zapojit se do tréninku," ozřejmil obráncův agent Jiří Müller, jehož slova zveřejnil server aktualne.cz.

Kmenový hráč Sparty, v níž má ještě do června smlouvu, hostoval na podzim ve Slovanu Liberec, kde odehrál 15 soutěžních duelů. Pět v pohárové Evropě a zbytek v Synot lize.

Když Jindřich Trpišovský oznámil, že už se zkušeným zadákem nepočítá, spekulovalo se o návratu do druholigového Opavy a ve hře byl i Baník, jehož však podle informací Vlastimila Petržely odmítl. Debut v novém působišti by si mohl připsat 26. února na půdě poslední Skalice.

Šestinásobný slovenský šampion ze Žiliny je po devatenácti podzimních zápasech na čtvrté pozici s dvoubodovou ztrátou na třetí pozici, z níž se půjde do pohárů. V kádru je v současnosti jen jediný Čech, a sice třiadvacetiletý náhradník brankář Aleš Mandous, jenž prošel Mostem, Bohemians Praha či Viktorií Plzeň.