Známe tváře, kterým se daří více na sociálních sítích, nežli na trávníku

Tento žebříček je možná pichlavý, ale aktuálně vypovídá o stavu některých vyhasínajících hvězd. Hráč by měl o svých přednostech přesvědčovat především na hřišti, ale moderní doba internetu zastihla i tento sport a některým se daří více na sociálních sítích, kde své profily často bombardují statusy a fotkami. Podívejme se na čtyři hráče, kterým se více daří tam, než na trávníku.

Známe tváře, kterým se daří více na sociálních sítích, nežli na trávníku
Tři kluby, které vydělaly na odchodu svých hráčů bez formy

4) Mario Balotelli


Italský reprezentační útočník je záhadou pro mnohé, neboť jeho extrémní talent byl pohřben nesmyslně ke dnu. Problémový hráč byl celou svou dosavadní kariéru vidět hlavně mimo trávník a média často ukazují jeho excesy. Bývalá opora Interu Milán, Manchesteru City nebo AC Milán se pokoušela o restart v Liverpoolu, ale nakonec se vrátila na San Siro. Přestože v poslední době se snaží být Super Mario hodný, největší aktivitu projevuje na Twitteru a Instagramu.

[break]
Tři brankáři, kteří se brzy dočkají velkého přestupu

3) Emmanuel Adebayor


Další talentovaný útočník, který byl po konci u Tottenhamu půl roku bez angažmá. Během zimní pauzy po něm chmátl Alan Pardew, který ho přivedl do Crystal Palace, ale zatím to nevypadá, že by se jednalo o povedené angažmá. Půl roku volna strávil Adebayor na sociálních sítích, kde často používal Facebook a Twitter k vyjádření své frustrace a nespokojenosti. Kde jsou ty časy, kdy se proháněl v dresu Manchesteru City, Arsenalu nebo Realu Madrid a děsil obrany soupeře.

[break]
Nejlepší dvacítka Barcelony všech dob: Messi, Cruyff či Guardiola?

2) Emmanuel Frimpong


Ghanský záložník je na sociálních médiích vysoce aktivní. Současná akvizice ruské Ufy je více populární díky svým komentářům na Twitteru, nežli za své výkony na hřišti. Na svém profilu zanechal již 7000 tweetu, ve kterých nejraději popichuje německého záložníka Toniho Kroose. Bývalý hráč Arsenalu má již zřejmě svá nejlepší léta za sebou, přestože mu je stále jen čtyřiadvacet let, ale v rámci internetu jde bezesporu s dobou.

[break]
Zajímavé mládí, které ukrývá portugalská Primeira Liga

1) José Enrique


Španělský levý obránce se stal velmi známým především díky jeho aktivitě na Twitteru. Během posledních třech sezón v dresu Liverpoolu si téměř nekopl, ale jeho komentáře na sociálních sítích mnohdy získávají status legendární. Enrique pravidelně zásobuje i svůj Instagram, tudíž fanoušci mohou neustále vědět, co právě třicetiletý bek dělá. Fanoušci Reds by však mnohem více ocenili, kdyby byl více prospěšný na Anfield Road.

Šest tváří, které Chelsea neměla ze svých řad uvolnit