Čtyři případy, kdy se Ronaldo postavil na odpor novinářům

Portugalský reprezentační kanonýr ve službách Realu Madrid je jedním z nejúspěšnějších hráčů současnosti, proto je jasné, že každý neúspěch je ostře sledován novináři a považován za výzvu pro jejich ostré jazýčky při tiskových konferencích. CR7 se však nikdy nedá lacino, proto se podívejme na případy, kdy se postavil tisku na odpor a prokázal své obrovské ego.

Čtyři případy, kdy se Ronaldo postavil na odpor novinářům
Čtveřice hráčů, o které by se měl zajímat Manchester United

4) O zranění


Ve velkém vápnu soupeře patří Ronaldo k nejobávanějším, proto se stává také často obětí faulů. Když v roce 2014 utrpěl zranění lýtka, vyjádřil touhu pomoci svému týmu a vrátil se na trávníky předčasně. Jeden rýpavý novinář se ho zeptal, zda to není nezodpovědné, ale Ronaldo znal hned odpověď. „Střídal jsem proti Celtě Vigo, i v domácím zápase jsem odešel, když už jsem nemohl být nápomocen. Mě vaše dotazy nezlomí, protože chci zanechat na hřišti všechno, a když vím, že mohu být prospěšný, budu tam i bez vašeho remcání.“

[break]
Trio manažeřů, kteří by mohli nahradit Van Gaala

3) O rekordní noci


Ronaldo patří mezi hráče, kterého hodně zajímají i individuální rekordy. Tento okamžik nastal i v roce 2015, kdy v Lize mistrů proti švédskému Malmö vstřelil svůj 500. gól. Záludní novináři ho ihned po zápase zasypali sprškou dotazů, mezi kterými byly i dotazy na rýpavé komentáře barcelonského obránce Gerarda Piquého. „Víš, proč moc nemluvím s novináři? Protože často pokládají špatné otázky. Právě jsem pokořil svůj další rekord a tebe zajímá, jaký mám názor na hráče, který umí jen provokovat na internetu,“ prohlásil sebevědomě Ronaldo.

[break]
TOP 4 legendy, jež se vrátily na trávník po ukončení kariéry

2) O ztrátě v derby


Stále je Barcelona považována za největšího rivala Bílého baletu, ale všichni moc dobře vědí, že prohrát v městském derby s Atléticem Madrid je také děsivý scénář. V posledních letech se to hned několikrát stalo, důkazem může být i utkání z minulého roku, kdy ho svěřenci Diega Simeoneho přejeli 4:0. „Co zase chcete, abych řekl? Pokud jsi inteligentní novinář, je ti asi jasné, že s výsledkem nejsem spokojenej,“ odcedil Ronaldo na tiskové konferenci dotazující se novinářce.

[break]
Pět případů, kdy padl gól z penalty až po přihrávce

1) O jeho názoru na FIFA


Ronaldo je tváří mnoha značek, které mu vydělávají každoročně nemalý peníz. Během rozhovoru, ve kterém měl podpořit své produkty, se ho novinář oklikou zeptal, jaký má názor na korupční skandál, který v poslední době špiní jméno FIFA. „Chceš, abych byl upřímný? Vůbec mě to nezajímá. Dělám svou profesi, svou práci, vše mi dá klub a to je hlavní. Zbytek nezáleží na mně. Nezajímá mě vůbec, co se děje venku,“ odpověděl bez náznaku vzrušení.

TOP 10 hráčů, kteří za poslední rok vykázali nejvyšší příjmy