Kolář byl po výhře naštvaný! Spartu neřeší

Druhé jarní vítězství si zaknihovala Plzeň, potřebovala na to ale pořád toho stejného střelce. Daniel Kolář dal dva góly před týdnem na Slovácku a v pátek večer rozhodl duel s Teplicemi. Za góly byl rád, ale vyřkl i kritiku do vlastních řad. Co jej naštvalo?

Kolář byl po výhře naštvaný! Spartu neřeší
„První poločas byl v naší režii, bohužel jsme neproměnili několik našich šancí. Druhá půle byl vyrovnanější, ovšem Teplice si vážnější šanci nevypracovali. Naše hra ale nebyla optimální a budeme to chtít do dalších zápasů zlepšit,“ hodnotil plzeňský kapitán zápas na klubovém webu.

Na podobné téma hovořil i trenér Karel Krejčí: „Cením si toho, že i když se týmu herně nedaří, tak vyhráváme. To jsou možná nejcennější body, když se tolik nedaří, ale přesto získáváme body. Ty se na konci budou počítat,“ oceňuje trenér.

Plzeň tak do nedělního podvečera povede o šest bodů a bude u televize sledovat snahu Sparty s Boleslaví se na Viktorku zase dotáhnout. Daniela to ale nechává chladným: „Já na soupeře nekoukám, soustředím se na náš výkon. Pokud budeme vyhrávat, tak nemusíme koukat na výsledky ostatních týmů,“ řekl Kolář.

Slavia získala jen bod, Plzeň doma zdolala Teplice