Promeškal Nolito svůj velký přestup?

Španělský útočník Nolito mohl v zimě přestoupit do Barcelony, místo toho ale zůstal v Celtě Vigo. Nyní se zdá, že dost možná prováhal svůj vysněný přestup. V létě už totiž nabídka od velkoklubu přijít nemusí.

Promeškal Nolito svůj velký přestup?
Došek nechce rozlučkový zápas, memoáry ani trenérskou dráhu

Podobně jako Jamie Vardy i španělský útočník Nolito prožívá v letošní sezóně zajímavé okamžiky a celkově jeho kariéra stojí za zmínku.

Nolito před pěti lety opustil Barcelonu jako volný hráč a zamířil do Portugalska, kde se hned v první sezóně stal hvězdou Benfiky. Jeho forma ale brzy opadla a v dalším ročníku už putoval na hostování do Granady. Tam si ho všimli zástupci ze Celty Vigo a po sezóně ho koupili za necelé 3 miliony eur.

Celým jménem Manuel Agudo Duran svou šanci využil a v každé z následujících dvou sezón překonal desetigólovou hranici. Vynikající měl i start letošní sezóny a začalo se spekulovat o jeho odchodu. Barcelona dokonce měla nabízet 15 milionů eur, zájem měl i Arsenal. V lednu se poté rozmohly čínské přestupy a jeden klub za něj nabízel i 20 milionů eur. Všem těmto nabídkám Celta odolala.

Nolito, který dva měsíce nehrál kvůli zranění, ale dost možná promeškal správný čas na velký přestup. Letos mu bude třicet, otázkou navíc je, v jaké formě se po delší pauze vrátí.

Podle zákulisních informací odmítl Nolito Arsenal z jediného prostého důvodu. Nejlépe se totiž španělskému útočníkovi hraje na levé straně, kde ovšem působí Alexis Sánchez. Prostoru na hřišti by tak tolik nedostával. Dostane ovšem v létě ještě nějakou podobnou nabídku?

Hübschman čeká klasiku a varuje Liberec: pozor na Wágnera!