Komu bude chybět Pellegrini?

Manuel Pellegrini po sezóně skončí u fotbalistů Manchesteru City, momentálně čtvrtý klub Premier League povede nově Pep Guardiola. Minimálně jednomu hráči ale bude Pellegrini velmi scházet, záložník Fernandinho bere chilského manažera jako otce.

Komu bude chybět Pellegrini?
Došek nechce rozlučkový zápas, memoáry ani trenérskou dráhu

Záložník Manchesteru City Fernandinho chce vyhrát titul i pro chilského manažera Manuela Pellegriniho, který v létě přepustí pozici Pepu Guardiolovi.

Fernandinho se stal vůbec první posilou, kterou na Etihad Stadium přijal právě Pellegrini. A brazilský záložník mu za mnohé děkuje. "Hned v první sezóně jsme získali dva tituly. Naučil mě spoustu věcí, byl pro mě jako otec,"řekl úvodem třicetiletý středopolař.

"Přivedl mě do týmu a díky němu jsem mohl hrát s několika skvělými hráči,"řekl hráč, kterého Pellegrini do klubu přivedl za 40 milionů eur a mnoho expertů nad tím jen kroutilo hlavou. Fernandinho se ale osvědčil výbornými výkony.

"Myslím, že odvedl skvělou práci a je teď na nás, abychom mu připravili zlatý odchod. Máme šanci znovu vyhrát titul a musíme se o to pokusit,"dodal Fernandinho, jehož tým je momentálně na čtvrté pozici a ztrácí šest bodů na první Leicester.

Hübschman čeká klasiku a varuje Liberec: pozor na Wágnera!