Aubameyang překvapil: Kam chce přestoupit?

Pierre-Emerick Aubameyang má svůj vysněný klub. Pokud by Borussii Dortmund někdy opustil, rád by zamířil do Realu Madrid.

Aubameyang překvapil: Kam chce přestoupit?
Ščasný: Juliš je obří talent, může být velmi zajímavým hráčem

V jednatřiceti duelech v letošní sezóně gabonský útočník nasázel 29 branek a je jedním z nejlepších střelců v Evropě. Dortmund, který útočníka získal za pouhých 13 milionů eur, by ale brzy o svůj klenot mohl přijít.

Už v zimě se o něj zajímala Barcelona či Manchester United, vysněný klub má ale Aubameyang jiný. Šestadvacetiletý střelec by si jednou rád zahrál na Santiago Bernabéu.

"Můj dětský sen? Zahrát si v Realu Madrid,"řekl Aubameyang a pokračoval: "V roce 2014, než zemřel můj dědeček, jsem mu slíbil, že budu hrát v Realu. Sám bydlel v Ávile, ve městě, které leželo 110 kilometrů od Madridu. Vím, že to bude těžké, ale ten slib je stále v mé mysli."

Momentální cena gabonského hráče je asi 55 milionů eur, pro Real by to ale neměl být problém. Je ovšem otázkou, zda Real o Aubameyanga projeví zájem. "Když jsem byl malý, sledoval jsem Huga Sáncheze a jeho videa. Mé salto při oslavě branky je vlastně poctou k tomuto hráči,"dodával Pierre-Emerick Aubameyang.

Bacca ocenil kvality Higuaína