Messi? Ronaldo? Já byl lepší, tvrdí...

Bývalý vynikající střelec Romário se domnívá, že Cristiano Ronaldo a ani Lionel Messi nedosáhli jeho kvalit, nejlepším hráčem v historii je podle něj Pelé. A kdo může předčit Lionela Messiho?

Messi? Ronaldo? Já byl lepší, tvrdí...
Ščasný: Juliš je obří talent, může být velmi zajímavým hráčem

Dnes padesátiletý Romário se domnívá, že byl lepší než Lionel Messi či Cristiano Ronaldo. Vyplývá to minimálně z jeho pořadí nejlepších hráčů fotbalové historie. Sám sebe zařídil rodák z Rio de Janeira na druhou pozici, výše umístil pouze Pelého.

"Myslím, že si zasloužím být tak vysoko. Už jen pro to, co jsem ve fotbale dokázal. Udělal jsem pro fotbal spoustu skvělých věcí a dostal jsem se tam, kam jsem se dostal,"řekl Romário, v jehož pětičlenném seznamu chybí dvě největší hvězdy momentální fotbalové scény.

Na třetí pozici umístil bývalý brazilský útočník Diega Maradonu, čtvrtým nejlepším hráčem je podle něj Ronaldo, pátou pozici obsadil Zinedine Zidane. V tabulce tak výrazně dominují hráči Brazílie. A aby toho nebylo málo, Romário se domnívá, že Neymar může brzy herně převýšit Lionela Messiho.

"Ano, Neymar má všechny dovednosti a kvality na to, aby byl lepším hráčem než je momentálně Lionel Messi,"odpověděl na otázku Romário.

Bacca ocenil kvality Higuaína