Mourinho přiznal, že by se mohl vrátit do Interu

Mourinho je s Manchesterem United spojován prakticky ihned po jeho odchodu z Chelsea a jeho příchodu na Old Trafford se dává opravdu velká šance. Jenže, to by nebyl Mourinho, který v médiích celou situaci zneutralizoval, když mluvil o blízkém vztahu k Interu Milán, ke kterému se údajně nemá problém vrátit.

Mourinho přiznal, že by se mohl vrátit do Interu
Hráče United zasypala při děkovačce sprška vulgarismů

José Mourinho strávil poslední víkend v Miláně, kde si dopřával setkání se starými známými v čele s herečkou Bedy Moratti, sestrou bývalého majitele Interu Massima Morattiho: "Je to jako vrátit se domů. Nepřipadá mi, že je to šest let, co jsem odešel," započal zpověď Mourinho.

"Největší věc ve fotbale, mnohem důležitější než výsledky, je lidský vztah a přátelství, které trvá," rozvášnil se portugalský trenér.

Následně přišla slova nevyvracející návrat: "Jestli bych se mohl někdy vrátit? Vrátil jsem se do Chelsea, tak proč ne do Interu? Jen chci, aby vše dobře dopadlo pro momentálního kouče Interu Roberta Manciniho," respektuje pozici dlouhodobého kouče Interu.

Mourinho působil v Interu po prvním odchodu z Chelsea, tedy v letech 2008 až 2010. S italským celkem cenného vítězství v Lize mistrů.

TOP 10 hráčů, kteří za poslední rok vykázali nejvyšší příjmy