Šéf Barcelony ujišťuje, že Messi ani Neymar neodejdou

Prezident Barcelony Josep Maria Bartomeu se musí v letošní sezóně potýkat se spekulacemi typu odchodu Messiho a Neymara. Jak se ale nechal slyšet, jejich odchod rozhodně není na programu nejbližšího přestupového období.

Šéf Barcelony ujišťuje, že Messi ani Neymar neodejdou
Došek nechce rozlučkový zápas, memoáry ani trenérskou dráhu

Někteří fandové fotbalu si ani nedovedou představit, že by Messi hrál někde jinde, než v Barceloně. A některým přijde hloupí, že by měl Neymar odcházet po třech letech, když zrovna najíždí na obdržení statusu další legendy Barcelony.

Přesto se v kuloárech o odchodech těchto dvou jihoamerických hráčů spekuluje. Neymar je spojován s Realem, ale také s anglickými kluby z Manchesteru. S těmi je spojován i Messi.

Podle prezidenta klubu Josepa Bartomeu se ale jejich prodeje rozhodně neplánují: "Jsme přesdvědčeni, že oba hráči v Barceloně zůstanou," řekl v rozhovoru pro Daily Mail.

Důvodem spekulací odchodu obou hráčů jsou i stále neprodloužené smlouvy: "Skoro všichni naši hráči jsou ve fázi, kdy čekají na obnovu smlouvy. A jako člen představenstva vím, že jsme zodpovědní lidé, víme, co nejlepšího pro náš klub udělat. Smlouvy prodloužíme a nevidím důvod, proč by měli odcházet," ujistil fanoušky

"Víme, že oba mohli vydělat mnohem více peněz, než v Barceloně. Ale oni si zvolili tento celel, protože si myslím, že jsme víc než jen klub," pokračoval.
Hübschman čeká klasiku a varuje Liberec: pozor na Wágnera!