TOP 4 hráči, kteří jsou aktivnější na sociálních sítích než na hřišti

Sociální sítě hýbou světem a to jak vidno nejenom mezi mladými, ale i mezi dospělými. Jako třeba u těchto čtyř fotbalistů, kteří jsou momentálně lepší na internetové síti než na hřišti.

TOP 4 hráči, kteří jsou aktivnější na sociálních sítích než na hřišti
Hráče United zasypala při děkovačce sprška vulgarismů

Mario Balotelli

Z Maria Balotelliho už asi nikdy nebude ta hvězda, která s velkou pompéznosti přišla z Interu Milán do Manchesteru City.

I tak jej ale jeho fanoušci musí milovat. Na sociálních sítích je prakticky neustále a krom různých výzev a názorů také mnohdy dělá nesmyslnná videa.

[break]
Emmanuel Adebayor

Velká persona tožského fotbalu a skvělý hráč jak Arsenalu, tak Manchesteru City i Tottenhamu, nyní hraje za Crystal Palace, který posílil po půlroční pauze od fotbalu.

Mezitím rozhodně nestrávil nudný čas a když už by se mohlo zdát, že není co by, je zde Facebook a Twitter, kde Adebayor řešil rodinné příběhy a co je zrovna nového v technologiích, když si pořídil AppleWatch.

[break]
Joey Barton

Barton měl našlápnuto na opravdu špičkovou kariéru, dokonce se očekávalo, že by se z něj mohla stát legenda Albionu, ale skutek utek.

Barton od léta hraje v Burnley, na Premier League dává zcela zapomenout a na svůj jediný start v seniorské reprezentaci také.

Na Twitteru ale aktivitu nepozastavil, ba naopak. Komentuje prakticky vše. Od boxera Mannyho Pacquiaia po Leeds United.
[break]
José Enrique

Když řekneme, že je španělský fotbalista José Enrique v Liverpoolu zbytečný, nelžeme. Bývalý hráč Newcastlu započal v městě Beatles již pátou sezónu, ale od roku 2013 odehrál celkově rovných dvacet zápasů.

Letos si jich stříhl tři, a i když nehraje, na Twitteru je dost aktivní. Často komentuje dění na trénincích a nemá problém se pochlubit s přítelkyní nebo koťátkem.

TOP 10 hráčů, kteří za poslední rok vykázali nejvyšší příjmy