Třetí příčka nás vůbec nezajímá, potvrdil Zahustel

Ondřej Zahustel měl 18. kolo Synot ligy velice speciální. Na Letné se totiž postavil svým bývalým spoluhráčům z města automobilů.

Třetí příčka nás vůbec nezajímá, potvrdil Zahustel
Hable: Chci odejít pokud možno ještě se vztyčenou hlavou

"Nějaké extra hecování neproběhlo. Vyměnili jsme si pár esemesek s Chramostou, ale to je všechno. Jsem moc rád, že jsme to zvládli takhle. Zápas jsem si neskutečně užil. Když jsem věděl, že přestoupím do Sparty, byl jsem trošku nervózní. Po prvním seznámení s kabinou to ze mě ale spadlo, kluci mě výborně přijali, za to jsem rád. Teď se mi docela daří, ale jsem pokorný. Sezóna je ještě dlouhá a já říkám, že vždycky je co zlepšovat," pronesl nový svěřenec kouče Zdeňka Ščasného, jehož slova vyšla na webu sparta.cz.

Vítězství letenského celku bylo zasloužené. Třetí Boleslav, která dohrávala bez vyloučeného Milana Baroše, v metropoli nepředvedla své maximum. "Zůstali jsme nohama na zemi. Věděli jsme, že po výhře nad Krasnodarem se to neudělá samo. Každopádně jsme chtěli navázat na dobrý výkon ze čtvrtka a to se, myslím, podařilo. Důležitá byla první branka, na kterou jsme po chvíli navázali druhým gólem. Pak jsme si už zápas pohlídali. Čekali jsme, že Boleslav bude hrát dlouhé míče na Mageru s Barošem, což se potvrdilo. Brába s Costou to ale skvěle odbránili, vyhrávali hlavičkové souboje a záložníci dobře sbírali odražené míče. V tom byl klíč k výhře a čistému kontu," pokračoval na klubovém webu Zahustel.

Jeho tým má na třetí Boleslav luxusní náskok již 9 bodů. "To ale nic neznamená. My se díváme pouze dopředu. Naším cílem je titul, takže třetí příčka nás vůbec nezajímá. Chceme vyhrát každý zápas," doplnil univerzál, který už vyhlíží čtvrteční odvetu Evropské ligy na ruské půdě. "Čeká nás nesmírně těžký zápas, který ale máme dobře rozehraný. Teď musíme zregenerovat, odpočinout si, a ve čtvrtek tam nechat maximum," doplnil spoluhráč Šurala, Lafaty, Bičíka a spol.