Motivace pro Leicester? Hráčům peníze, Ranierimu Las Vegas

Thajský majitel nynější anglické senzace z Leicesteru City Vichai Srivaddhanaprabha je současným skvělým umístěním svého klubu potěšen natolik, že by v nastoleném trendu rád pokračoval také v soutěžním ročníku 2016/2017.

Motivace pro Leicester? Hráčům peníze, Ranierimu Las Vegas
Aubameyang: Je mi šestadvacet a už jsem byl ve 13 klubech

Pomoci by k tomu měla i finanční motivace svěřenců manažera Claudia Ranieriho. Za každé tři body v nové sezoně Premier League se bude mezi hráče Lišek rozdělovat 15 tisíc liber, s tím, že bod, čili remíza, přinese kádru 5 tisíc liber.

Podmínkou ovšem je, aby nynější lídr anglické nejvyšší soutěže finišoval v tabulce do třetího místa, díky čemuž by si zajistil místo v Lize mistrů.

Asijský obchodník Srivaddhanaprabha navíc bude muset nahlásit výši odměn FA do posledního dne letního přestupového okna, neboť dodržování slibů a dohod je ostrovní Fotbalovou asociací přísně kontrolováno.

Jak zaznělo na stránkách sme.sk, bonus by měl čekat i na italského stratéga Claudia Ranieho. V případě, že by jeho ovečky na čele s Vardym, Mahrezem a spol. finišovaly po osmatřicátém kole na první příčce, za senzační zisk titulu by byl bývalý kormidelník Juventusu, Interu, Chelsea či Valencie odměněn výletem do Las Vegas v hodnotě milionu liber.