Můj příští krok? Hollywood, hlásí Cristiano Ronaldo

Premier League, čínská Super League, katarská nejvyšší soutěž, nebo snad Major League Soccer? Klidně se může stát, že příští zastávkou hvězdy Realu Madrid Cristiana Ronalda by se mohl stát Hollywood.

Můj příští krok? Hollywood, hlásí Cristiano Ronaldo
Desítka hráčů, jejichž příjmy za poslední rok nikdo netrumfl

CR7, který vstřelil v právě probíhajícím ročníku La Ligy 22 branek, dal jasně najevo, že po svém odchodu z profesionálního fotbalu v branži nezůstane a jeho budoucí kroky by mohly vést právě k filmovému plátnu.

"Proč ne? Není to mým cílem pro tuto chvíli. Už jsem ale nějaké nabídky obddržel a musel je kvůli tréninkovému vytížení, náročnému programu a zápasům odmítnout," prozradil bývalý hráč Manchesteru United či Sportingu Lisabon, jenž už si na druhou stranu zahrál v několika reklamních kampaních.

"Nemyslím si však, že bych si zavřel dveře. Je to jedna z věcí, které mám rád. Myslím, že herec je jiná a velmi náročná práce. Bylo by to pěkná a obtížná výzva, ale jak říkám, jsem si jistý, že dříve nebo později budu částí ilmu, o tom nepochybuji," pokračoval svěřenec kouče Zinedina Zidana.

Sám však chce začít pozvolna a menšími rolemi. "Budu dělat na začátku menší věci, abych získal zkušenosti a pak se uvidí. Budoucnost je ale jasná," zakončil hvězdný jednatřicetiletý spoluhráč Modriče, Balea, Kroose a spol.