Tři fakta o Pogbovi, které pravděpodobně nevíte...

Paul Pogba ještě neoslavil ani třiadvacet let, přesto je v Juventusu veleváženou osobností, o kterou se vehementně zajímají jiné evropské velkokluby. To se ale o francouzském reprezentantovi ví. My vám přinášíme tři fakta, o kterých jste ještě pravděpodobně neslyšeli:

Tři fakta o Pogbovi, které pravděpodobně nevíte...
Čech: Moc lidí nemůže říct, že hráli tolik minut proti Messimu a nedostali gól


Jeho bratří jsou dvojčata
Ne každému se poštěstí mít sourozence, Paulu Pogbovi se poštěstilo rovnou dvakrát. Má totiž starší dvojčata Florentina a Mathiase. Oba jsou také fotbalisté, zatímco první hraje za AS Saint-Etienne, Mathiasovi se podařilo dostat za kanál La Manche, kde hraje za skotský Patrick Thistle.


[break]


Získal ocenění Zlatý chlapec
Ocenění Zlatý chlapec, chcete-li anglicky Golden Boy, se rozdává od roku 2003 a jeho cenu si převzali hvězdy jako Messi, Rooney, Agüero a právě také Pogba. Prvenství získal v roce 2013, kdy s francouzskou reprezentací do dvaceti let získal zlatou medaili na světovém šampionátu, na jehož konci byl zvolen nejlepším hráčem turnaje.


[break]

Sir Alex Ferguson za sedmadvacet let na lavičce Manchesteru United neudělal mnoho chyb, jednou z nich ale byla, že prodal do Juventusu svého odchovance Paula Pogbu. Ten neprodloužil smlouvu a odešel do Juventusu. I když byl Alex Ferguson na něj naštvaný, že neprodloužil, údajně Pogba Manchester stále miluje. Deníku L´Eqiupe řekl: "Byl jsem netrpělivý. Sir Alex Ferguson mi říkal, že jsem ještě moc mladý, že můj čas přijde. Nepřišel. To ale neznamená, že budu o Manchesteru mluvit špatně, miluji celý klub, hráče i zaměstnance," hovořil o celku, ve kterém působil od roku 2009.