Arsenal neuhlídal Messiho, Bayern ztratil dvougólové vedení

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Kletba Petra Čecha vyslaná na Lionela Messiho je u konce. Argentinský zabiják totiž našeho reprezentačního brankáře překonal rovnou dvakrát a rozhodl o cenném vítězství na londýnské půdě. Pod Alpy zavítal Bayern Mnichov, kde jej hostil Juventus. I když bavorský celek vedl 2:0, nakonec si domů veze jen bod.

Arsenal neuhlídal Messiho, Bayern ztratil dvougólové vedení
98 nebo 99 procent hráčů Blues si přeje setrvání Hiddinka

Arsenal se do zápasu s Barcelonou těšil, dával si velké naděje a odkazoval se na nepropustnou zeď ve své bráně, Petra Čecha. I když se český brankář předvedl v dobrém světle, v závěru zápasu mu vypustil rybník Lionel Messi. Nejdřív dorážel nahrávku Neymara do volného prostoru, poté se chopil penalty, kterou zavinil Mathieu Flamini. A byl úspěšný.

Smíšené pocity si veze domu do Mnichova Bayern. Svěřenci Pepa Guardioly si s Juventusem věděli rady, Müller dokonce stihl skórovat ještě v první půli, ve druhé se k němu přidal Robben a už to vypadalo na jasnou venkovní výhru. Jenže za chvíli snížil Dybala a dvougólové manko vymazal Sturaro. Bayern si ale i tak veze domů lepší výchozí pozici a z výsledku nemůže být tak spokojený kouč italského celku Allegri.

Liga mistrů, osmifinále


Arsenal - Barcelona 0:2 (71. a 83. z pen. Messi)
Juventus - Bayern 2:2 (63. Dybala, 76. Sturaro - 43. Müller, 55. Robben)

[CODE][/CODE]

[CODE][/CODE]