Falcaovi se otevřely dveře zpět na knížecí půdu...

Na Stade Louis II. sídlící AS Monaco otevřelo dveře svému kmenovému útočníkovi Radamelu Falcovi, jehož by rádo nalákalo zpět do Ligue1.

Falcaovi se otevřely dveře zpět na knížecí půdu...
Co všechno by si vzala česká jednička Bednaříková od Neuera?

Viceprezident knížecího celku Vadim Vasilyev připustil, že čerstvě třicetiletého kolumbijského reprezentanta v posledních osmnácti měsících zapůjčil Manchesteru United a Chelsea kvůli tomu, aby uzdravil finanční stránku ASM.

Nyní funkcionář tvrdí, že by ho rád přivítal zpátky. "V lize máme po Paris Saint-Germain nejlepší útok, ale kdo kromě nich má lepší střelce než my?," ptal se monacký představitel, jehož klubu patří ve francouzské nejvyšší soutěži průběžná druhá příčka.

"V Monaku jsme povinni prodávat hráče. Když jsem přišel, byl rozpočet v deficitu. Díky Falcaovi jsme to byli schopni finančně vybalancovat a teď nevylučují, že se může vrátit," zakončil na adresu někdejšího snajpra River Plate, Porta či Atlétika Madrid.

Dvojnásobný vítěz Evropské ligy z roku 2011 a 2012 nastoupil v Premier League naposledy v závěru října loňského roku.

Za sedminásobného šampiona Francie si svého času před svým vážným zraněním připsal 20 ligových startů, které přetavil v 11 branek. V Anglii se z gólu radoval ve dvou klubech za rok a půl pouze pětkrát.