Věříme si, dáme tam gól a postoupíme, řekl před odletem Juliš

Protože David Lafata stále doléčuje zraněná záda a do hry se vrátí nejdříve v pondělní dohrávce 19. kola na Julisce, v útoku Sparty by měl i na půdě Krasnodaru operovat jednadvacetiletý Lukáš Juliš.

Věříme si, dáme tam gól a postoupíme, řekl před odletem Juliš
TOP 10 Ligy mistrů všech dob: Kdo patří ke králům soutěže?

"Lukáše vidím každý den na tréninku, kde je skvělý. Je to pracovitý kluk a po zranění, které měl před časem, se hodně zlepšil. Výkon celého týmu v prvním zápase korunoval brankou, což si zasloužil. Byl to pro něj zatím asi nejtěžší zápas a ukázal, že na to má," chválil svého kolegu český reprezentant Lukáš Vácha, jehož tým se v jarní vyřazovací fázi EL pokouší o třetí osmifinále. V předešlých dvojzápasech nestačil na Chelsea a Liverpool.

Pakliže by se letenskému celku podařilo postoupit, Juliš by měl při pátečním osmifinálovém losu jedno velké přání. "Při minulém losu jsem si přál Liverpool, jemuž fandím," přiznal ofenzivní hráč na adresu svého oblíbeného klubu z Anfield Road, který však ještě bude muset vyřadit bundesligový Augsburg.

Zmíněný svěřenec kouče Zdeňka Ščasného, jenž rozhodl první měření sil na Letné, si věří také v odvetě. "Soupeř je silný a s utkáním v Praze není spokojený. V odvetě budou lepší, ale věřím, že ji zvládneme. Věříme si. Dáme tam gól a postoupíme," pronesl spoluhráč Holka, Bičíka, Krejčího a spol.