Bayern snad pochopil, že si z Juve nemůže dělat legraci...

Aktuální lídr Serie A Juventus předvedl proti Bayernu Mnichov velmi pěkný finiš a bod si na domácím turínském stadionu zasloužil. Výkon Staré dámy ocenil i italský tisk...

Bayern snad pochopil, že si z Juve nemůže dělat legraci...
Barca zaokrouhlovala; ve 4375 duelech nasázela 10 tisíc gólů

"Hráči Juventusu se rvali jako lvi. Neuvěřitelně se zvedli. Ukázali, že Juventus je klubem evropské úrovně a že loňské finále nebylo náhodné. Ne každý by tohle proti Bayernu dokázal," citoval server idnes.cz list Gazzetta dello Sport.

"Bayern snad pochopil, že si z Juventusu nemůže dělat legraci," vyšlo na stránkách deníku Corriere dello Sport, jehož stanovisko publikoval web idnes.cz.

Mnichovský celek ztratil na Apeninském poloostrově dvougólové vedení a někteří zástupci kabiny neskrývali rozčarování. "Jsme zklamaní. Když vedeme dva nula, musíme to už dohrát. Ale výchozí pozice je dobrá, když odvetu máme doma," pronesl Arjen Robben. Optimistou zůstal i kapitán Philipp Lahm. "Když jsme poprvé inkasovali, nebylo to pro nás v dalším průběhu snadné. Ale celkově jsme podali dobrý výkon, do odvety si vezeme slušný výsledek," doplnil mistr světa z roku 2014.

Nespokojenost neprojevoval ani španělský odborník na bavorské lavičce Josep Guardiola. "Nemůžete očekávat, že se soupeř nedostane do šancí. A občas se nemůžete dívat na zápas jen skrz výsledek. Samozřejmě, že je lepší vyhrát. Ale nesmíme zapomenout, že Juventus byl loni ve finále, že má vynikající fotbalisty. My jsme hráli velmi dobře, mužstvo chválím. Odveta bude velmi těžká," zvedl výstražný prst kouč, jenž bude za pár měsíců v Manchesteru City.