Chceme mistrovský titul a postup v Evropě, hlásá Frýdek

Univerzál Martin Frýdek v prvním utkání proti Krasnodaru nehrál. Ve čtvrteční odvetě na ruské půdě už by však mezi jedenácti vyvolenými chybět neměl.

Chceme mistrovský titul a postup v Evropě, hlásá Frýdek
Barca zaokrouhlovala; ve 4375 duelech nasázela 10 tisíc gólů

Je ovšem otázkou, na jakém postu. Zatímco ve Zlíně mu patřil střed zálohy, s Mladou Boleslaví pendloval na levém kraji obrany...

"Asi s tím musím počítat, ale ještě nevím, co trenér zamýšlí. Připravený jsem na všechno. Všichni čekáme těžší zápas než doma, ale doufám, že ho zvládneme. Chceme mistrovský titul a postup v Evropě," pronesl cíl bývalý hráč Liberce, jehož slova zveřejnil web sport.cz.

Letenský celek čeká v Evropské lize již osmý zápas a zatím drží neporazitelnost. "Myslím, že nikdo z nás takovou bilanci až tak nevnímá. Podstatný je jen nejbližší zápas. Vyhrát a postoupit," pokračoval na webu sport.cz spoluhráč Váchy, Dočkala, Matějovského a spol.

Jak ovšem uvedl kouč Zdeněk Ščasný - důležitější je pro Spartu zisk domácího titulu a postup do osmifinále EL by považoval "jen" za příjemný bonus. To vše i přesto, že už je slavné "S" podle bookamerů favoritem dvojzápasu. Jak tato slova vnímá kabina? "Vnímáme to stejně. Partii s Krasnodarem jsme načali dobře, ale ještě nás čeká hodně práce. Nemůžeme se ohlížet na tendence sázkovek a sázkařů, když víme, jak kvalitní Krasnodar je. Lepší je být nohama na zemi a hrát náš fotbal," zakončil třiadvacetiletý Frýdek před odletem do Ruska.