Ighalo? Arsenal bude muset vyhrát boj s Manchesterem United

Arsenalu by se do budoucna zamlouval současný nejlepší střelec Watfordu Odion Ighalo. Píše to alespoň list The Mirror, který současně tvrdí, že Kanonýři ohledně svého vytyčeného cíle uzavřeli s Hornets "gentlemanskou dohodu".

Ighalo? Arsenal bude muset vyhrát boj s  Manchesterem United
Barca zaokrouhlovala; ve 4375 duelech nasázela 10 tisíc gólů

To vše kvůli novému údajnému zájmu konkurence v podobě Chelsea a Manchesteru United. Arséne Wenger pozorně sleduje Ighalův vývoj a Watford by mohl být ochoten jednat v případě, že by obdržel alespoň 20 milionů liber.

Podceňovat ovšem nejde ani zmíněné Rudé ďábly. Není to totiž dlouho, co se sám Ighalo přiznal, že je jeho snem hrát na Old Trafford...

"Spekulovalo se o zájmu ze Španělska a Itálie, ale já už jsem tam hrál a teď chci hrát v Anglii," ozřejmil reprezentant Nigérie s klubovou minulostí v Ceseně, Granadě, Udinese či norském Lynu, za který mimochodem v minulosti nastupoval také jeho starší krajan John Obi Mikel.

A k onomu snu? "Nemyslím si, že budu přestupovat, ale nejsem si jistý, že bych dokázal říci ne, pokud by se ozvali United. Byli týmem, na kterým jsem vyrostl. Miloval jsem sledovat v televizi útočnou dvojku Andy Cole a Dwight Yorke. Byli mými idoly a být na Old Trafford byl vždy můj sen," zakončil šestadvacetiletý autor čtrnácti letošních ligových tref.