Nejpodivnější věci, jež kdy diváci hodili na trávníky

Není neobvyklé, že hrací plochu sem tam navštíví věc, která by tam správně být neměla. Na vině jsou většinou fanoušci, kteří tím dávají najevo svůj nesouhlas s výroky rozhodčího nebo výkony svého oblíbeného týmu. V tomto článku však zapomeňte na kelímky od piva či klubové šály a čepice, ale podívejte se, co vše na zeleném pažitu už v minulosti přistálo.

Nejpodivnější věci, jež kdy diváci hodili na trávníky
Tři destinace, kam by se po sezóně mohl vydat Ibrahimovič

5) Prasečí hlava


Opravdu se nejedná o překlep v názvu, ale El Clásico bylo v roce 2002 svědky toho, co zaskočilo asi nejen hráče na hrací ploše. Byly to již dva roky, co portugalský velikán opustil Barcelonu a vyslyšel volání Realu Madrid. Tehdy se však na Camp Nou vrátil a od tamního publika to dostal náležitě sežrané. Zrovna, když se chystal rozehrát rohový kop, dopadla k jeho nohám vyuzená prasečí hlava.

[break]
Trio hráčů, kterým výrazně prospěl odchod z Realu Madrid

4) Panenka


Pokud se týmu nedaří, je neodmyslitelně nutné, aby byl nalezen viník. Například fanoušci Manchesteru United dávali za vinu odchod Davida Beckhama z Old Trafford jeho ženě Victorii více, než Siru Alexi Fergusonovi. Podobný, ale více vyhrocený, postoj zaujali fanoušci Olympique Marseille, kteří v utkání se Sochaux dali najevo nespokojenost s aktuální herní mizérii Mathieua Valbueny. Při zahrávání rohového kopu přistála k jeho nohám panenka Betty Bop, která měla ztělesňovat jeho ženu, která ho prý měla omotaného kolem prstu. Samotný hráč to vzal s humorem a schoval si ji na památku.

[break]
Tři španělské hvězdičky do dvaceti let

3) Ruční granát


Zřejmě každý čtenář tohoto článku se při sledování fotbalu setkal s hláškou svého kamaráda, že tenhle zápas bude bomba. Pro asijskou Ligu mistrů to platí asi stonásob, neboť v roce 2012 při duelu Al-Ahli ze Saúdské Arábie a Sepahanu z Iránu byl asi každý očitý svědek, tedy kromě autora tohoto díla, zaskočen maximálně. Když chystal záložník hostujícího celku Adel Kolahkaj rozehrát rohový kop, jen pár metrů od něj explodoval ruční granát, který šokoval i komentátory natolik, že v televizi bylo několikaminutové ticho přerušované vzrušujícím funěním.

[break]
TOP 4 hráči, kteří jsou aktivnější na sociálních sítích než na hřišti

2) Plážový nafukovací míč


Hvězdný brankář Pepe Reina, který nyní s Neapolí směřuje za mistrovským titulem v Serii A, zažil nejlepší roky své kariéry v anglickém Liverpoolu. V Premier League se však může stát cokoliv, o čemž se přesvědčil i on sám, když v duelu se Sunderlandem málem dostal branku míčem, který k tomuto sportu není zrovna určený. Kouč domácího celku Steve Bruce nebyl u fanoušků příliš oblíbený a ti mu to dali sežrat tím, že vhodili na hrací plochu plážový nafukovací míč symbolizující jeho nadutost. Ten přistál nedaleko Darrena Benta, který si to s humorem jemu vlastním zamířil přímo k brance Pepe Reiny, který byl sice zaskočený, ale i tak se ho snažil eliminovat. Branka uznána nebyla, ale Bentova oslavná reakce sklidila potlesk.

[break]
Pět duelů Premier League, které budou v boji o titul klíčové

1) Zubní protéza


Hooligans jsou druhem lidí, kteří se nezastaví snad před ničím. Něčí babička musela být náramně překvapena v roce 2013, když ve svém hrníčku nenalezla svou kousací pomůcku. V Argentině byl nemálo překvapen kouč Ricardo Caruso, když jeho Argentina Juniors doma prohrála 3:1 s Belgranem. Fanoušci klubu již nemohli špatné výkony svého klubu vidět, proto směrem k trenérovi přilítla právě zubní protéza, která měla symbolizovat bezzubý útok.

TOP 5 letních přestupů Premier League