Mourinho a Old Trafford? To je otázka za milion dolarů...

Třiapadesátiletý portugalský trenér José Mourinho stále úplně nevstřebal svůj druhý předčasný konec v Chelsea.

Mourinho a Old Trafford? To je otázka za milion dolarů...
Wenger: Jsou lepší než my, šampioni Evropy. A ne náhodou

Vyplynulo to alespoň v průběhu jeho návštěvy Singapuru, ve kterém v jedné z tamních škol diskutoval se studenty. "Je to docela legrační kariéra, protože jsem stále anglickým šampiónem a nemám práci," neodpustil si rýpnutí do vedení Blues "Mou", jehož slova zveřejnil server sport.cz.

Spekulace o jeho příštím klubu ho nechávají zcela klidnými. "Četl jsem mnoho různých věcí. Jeden den se říká, že jdu do Číny, druhý den zase lidé říkají, že se vracím do Interu Milán. Teď jsem tady a lidé pravděpodobně říkají, že povede singapurský národní tým. Každý den přicházejí nové informace, ale skutečnost je taková, že nemám práci a v tuhle chvíli jsem rád, že ji nemám," prozradil webem sport.cz citovaný bývalý stratég Bílého baletu či milánských Nerazzurri.

Od léta 2016 by však rád už práci měl. "Fotbal mám tak rád a chybí mi. Takže když dostanu šanci, vrátím se. Teď si užívám klidný život v době, kdy nepracuji ve fotbale, a doufám, že v létě budu zpátky," doplnil milovaný i nenáviděný Portugalec na stránkách sport.cz.

A jak reagoval na dotaz, který směřoval na jeho kontakt s Manchesterem United, který by měl dříve či později převzít po Louisi van Gaalovi? "To je otázka za milión dolarů. Nikdo neví a já jsem ten první, co neví," zakončil na webu sport.cz dvojnásobný vítěz Ligy mistrů s Portem a Interem.