Hříšníci, kteří ve velikosti ega dohání i mocného Zlatana

Fotbal v mnoha případech velkou neznámou, která diváky udivuje na stadiónech i mimo ně. V současné době registrujeme nejvíce střelecky při chuti Ronalda a Messiho, ale zásluhy nelze upírat ani švédskému čertovi. Zlatan Ibrahimovič pálí v dresu PSG jednu branku za druhou, ale jeho kariéru lemují i egocentrické proslovy a zahleděnost sama do sebe. Podívejme se na čtyři tváře, které v egu dohání i mocného kanonýra francouzského mistra.

Hříšníci, kteří ve velikosti ega dohání i mocného Zlatana
TOP 4 legendy, jež se vrátily na trávník po ukončení kariéry

4) Marko Arnautovič (Stoke City)


Šestadvacetiletý rakouský útočník ve službách Stoke City se velmi často objevuje v médiích. Není to však jen díky jeho schopnostem na zeleném pažitu, ale spíše za skutky mimo něj. Není pak náhodou, že udržuje dobré přátelské vztahy s Mariem Balotellim. Arnautovič byl označován již Mourinhem jako neposlušné dítě, když ho vedl na San Siro. Jeho zákroky často laborují s kriminálem, důkazem může být například přátelské utkání se Švédskem, kde v přímém přenosu prakticky popravil Johana Elmandera.

[break]
Pět případů, kdy padl gól z penalty až po přihrávce

3) Paul Pogba (Juventus)


Francouzský reprezentační záložník je považován za velkou hvězdu budoucnosti. Bývalá akvizice Manchesteru United přišla do Turína v roce 2012a její cena se rapidně zvedla. Pogba má ve svých dvaadvaceti letech velkou kontrolu nad míčem, ale jeho hru lemují i výbušné zkraty a vysoce bláznivé oslavy branek. Rád si také potrpí na bláznivých účesech a často kolem sebe kouše, když mu je něco vyčítáno. Moc dobře si je vědom svého talentu a kdo mluví proti němu, ten je považován za nepřítele.

[break]
TOP 4 legendy, jež se vrátily na trávník po ukončení kariéry

2) Manuel Neuer (Bayern Mnichov)


Fanoušci Schalke dosti nemile nesli, když jejich talentovaný brankář vyslyšel volání Bayernu Mnichov a opustil rodný Gelsenkirchen. U bavorského giganta však našel skvělé zázemí a začal sbírat ceny nejen týmové, ale i individuální, nejen klubové, ale i reprezentační. V roce 2014 měl blízko i k zisku Zlatého míče, ale štěstí se na něj neusmálo. Na trávníku vypadá Neuer obrovsky jistě a nebojí se vylézt i ze svého vápna, aby překvapil soupeře. Ne nadarmo se o něm mluví jako brankáři, který rozbořil zaběhlé zvyklosti a šel svou vlastní cestou.

[break]
Bývalé zboží Schalke, o němž je v Evropě hodně slyšet

1) Neymar (Barcelona)


Pokud si někdo zasluhuje být v tomto žebříčku, tak je to bezesporu talentovaný čtyřiadvacetiletý brazilský reprezentační kapitán. Hra kanárků je bez Neymara bezzubá a důležitou roli hraje i na Camp Nou v dresu Barcelony. Jeho skvělé výkony ale zastiňuje i obrovské ego a zahleděnost sama do sebe. V tomto případě se dá mluvit skutečně o celebritě, která žije ve zcela odlišném světě, kde vše je povoleno a vše se má točit jen kolem jedné osoby.

Šest tváří, které Chelsea neměla ze svých řad uvolnit