Vliv? Na Ronalda nemají Jordan, Bryant, James ani Messi...

Server Hookit.com, který sleduje online aktivitu u více než 350 tisíc světových sportovců, informoval o významném milníku jednatřicetiletého svěřence Zinedina Zidana Cristiana Ronalda.

Vliv? Na Ronalda nemají Jordan, Bryant, James ani Messi...
Mourinho a Old Trafford? To je otázka za milion dolarů...

Ofenzivní osobnost Realu Madrid i celé španělské Primera División totiž jako první sportovec v historii přesáhl hranici 200 milionů odběratelů na sociálních sítích a je suvérenně nejvlivnější sportovní ikonou planety.

Zatímco na Facebooku má aktuálně 109,7 milionů fanoušků, na Instagramu ho sleduje 49,6 milionů lidí a na Twitteru má 40,7 milionů následovníků.

Jen pro srovnání - jeho největší rival Lionel Messi je zatím "jen" na hodnotě 120,8 milionů příznivců. Twitterem ovšem barcelonská hězda nedisponuje, čímž přichází o další desítky milionů...

Bývalý fotbalista Manchesteru United a Sportingu Lisabon je na tom dokonce lépe než známé basketbalové ikony typu Kevina Duranta, Kobeho Bryanta, Michaela Jordana a LeBrona Jamese dohromady!

Čísla spoluhráče Balea, Modriče, Ramose a spol. jsou dokonce větší, než součet fanoušků všech hráčů Major League Soccer a všech týmů nejvyšší americké soutěže.